İstanbul'da Temizlik Hizmetleri

ev temizliği

İstanbul Ev Temizliği

Yoğun koşuşturmacanın ardından kendinizi güvenle attığınız, rahat hissettiğiniz, bir ohh! çektiğiniz eviniz...
   Hepimiz için bu kadar özel ve değerli olan evlerimizin temizliği için Öz Duru Temizlik  olarak müşterilerimizi memnun edecek özel fiyatlar uygulamaktayız.Biliyoruz ki temizlik büyük bir sorumluluk işidir. Temizlerken çevreye zarar vermeden her eşyanın kendi özelliğine göre titizlikle temizliği yapılır.

ev temizliği

 

Ofis Temizlği

İstanbul Ofis-Büro ve Banka Temizliği

Çalışanlarınızın mutlu bir ortamda huzur içinde çalışabilmeleri ve iş veriminin artması için sağlıklı ve hijyenik bir ofis temizliğinin gereğine inanıyoruz.
Tecrübeli personelimiz elektronik eşya ve evraklarınıza zarar vermeden, ofis düzenini koruyarak ferah ve çalışılası ortamlar yaratmaktadır. Masalar, camlar, bilgisayarlar dikkatle temizlenir, çöpler toplanır ve işyerinde kullandığınız mutfağınız hijyenik bir temizlik kazanır

Ofis Temizlği

 

inşaat temizliği

İstanbul İnşaat Sonrası Temizlik

Her türlü inşaat sonrası temizlik itina ile şirketimiz tarafından yapılmaktadır.
Yapılan bir tadilat yada yeni taşınılacak bir mekandaki en büyük zorluk boya akmış mermerler, camların is ve kir içinde olması, yeni penlerin etiketlerinin sökülmemiş olması, alçı ve derz artıkları ile dolu fayanslar, banyo mutfakların dezenfekte edilme ihtiyacıdır.

inşaat temizliği

 

Villa temizliği

İstanbul Villa Temizliği

Villa, yalı, tarihi köşk gibi konutlarınızın temizliği değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda özel zamanlı veya periyodik olarak gerçekleştirilmektedir.
Villa temizliğinde kullandığımız hiçbir ekipman temizlik esnasında çizilme, soldurma, yıpratma vs. yapmaz. Tüm ekipmanlarımız çevreye ve insan sağlığına duyarlıdır.

Villa temizliği

Okul Temizliği

İstanbul Okul-Dershane Temizliği

Okul ve dersane gibi öğrencilerin bulunduğu ortamlar koşuşturmacanın ve dolayısı ile kalabalık ve tozun çok bulunduğu ortamlardır. Aynı alanda bulunan bir çok kişi aynı havayı teneffüs eder ve bulunulan alanın yeterince hijyenik olmaması hep çalışma performansını düşürür hemde bulaşıcı hastalıklara mekan hazırlar.

Dersane Temizliği

 

Hastane Temizliği

İstanbul Hastahane Temizliği

Hastane temizliği farklı bir temizlik alanıdır. Hastane şartlarına uygun olarak 7 gün 24 saat bazında yapılmalıdır.
Bakteri  ve virüs taşınmasını önleyecek türde tek kullanımlık moplar kullanılmaktadır. Dezenfekte edebilen özel kimyasallar kullanılmaktadır. Deneyimli personelle çalışılmaktadır.


Hastane Temizliği

 

Halı Temizliği

İstanbul Halı Temizliği

Son teknoloji vacum sistemi ve çevreye dost temizliyicilerimizle halıların tüy ve saçaklarına zarar vermeden yerinde temizlik yapar.
Ofis ve evlerde kullanılan her türlü kumaştan yapılmış koltuk ve sandalyeleriniz özel ekipmanlarımızla yeni alınmış gibi bakımlı ve temiz olacaktır.

Halı Temizliği